KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7931710
nr 793 1710
Akvarell
Fredrik Isberg, Fartyg utannför Kastellhomen, monogramsign. FI motivets mått: 11x16
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 november 2012
kl 18:35:59
26/11 15:32:31
700 kr
26/11 18:30:59